13.05.2023

Напруга біля вершини

Конкуренти зберегли статус-кво в обох медальних дуетах.

Претенденти на титул обіграли сьогодні кандидатів у медалісти на виїзді. В обох випадках — з мінімальною перевагою за грою та за рахунком. У Ставках єдиний гол провів Доронін, який виявився найкмітливішим у веремії, що зчинилася після подачі Дедяєва з кутового — джокер «Дружби» добив у сітку м’яча, який відскочив од поперечки після атаки Юзефовича.

За схожих обставин вирвав перемогу в Денихівці й «Штурм». Старгородський подав з лівого флангу штрафний, денихівці постріл Шевчука заблокували, однак Ічанський, опинившись у гарячій точці, змусив капітулювати голкіпера «Денгоффа».

За два тури до фінішу «Дружба» випереджає «Штурм» на три пункти, а «Полісся» та «Денгофф», як і раніше, крокують нога в ногу. «Дружба» прийматиме «Партизан» і гостюватиме в «Денгоффа», а «Штурм» обидва матчі проведе в статусі господаря — із СК «Гатне» та «Баварією». В іншому дуеті розклад інший. Поліщуки зіграють з «Нікою» на виїзді та «Соколом» удома, а «Денгоффу» доведеться мати справу з опонентами вищого рівня: з «Баварією» — на виїзді, з «Дружбою» — на своєму полі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *