29.08.2021

Нічия з присмаком скандалу

Центральний матч ігрового дня в обласній першості переможця не виявив.

Аматори з Гатного та Бзова, що ведуть відчайдушну боротьбу за титул переможця, зіграли внічию — 2:2. Спортклубівці більшу частину ігрового часу володіли ініціативою та територією, відкрили лік голам, але тільки дивом урятувалися від поразки наприкінці компенсованого часу.

Юний Євтушок ударом головою забив перший м’яч у веремії поблизу воріт гостей після подачі кутового. «Авангард» відновив рівновагу ще до перерви, коли Лафазан, до речі, також з другого поверху замкнув навіс партнера. А на початку другого тайму Килипенко взагалі вивів екс-чемпіона Київщини вперед ударом у дальній нижній кут воріт. Номінальні господарі відігралися завдяки зусиллям новачка Литвиненка, який метрів із сімнадцяти добив у сітку м’яча, що відскочив до нього від оборонців.

«Авангард», однак, миритися з таким підсумком основного матчу другого кола, не бажає і подав протест, аргументуючи його тим, що СК «Гатне» в якийсь часовий період задіяв у матчі дванадцятого гравця.

Інші поєдинки з підвищеним інтересом увінчалися безапеляційними виграшами приїжджих команд. «Вікторія» двічі відправляла в нокдаун «Зорю Миронівщини», яку після відставки тренера Міхна готував до змагання директор клубу Череватий, подвійними влучними ударами на початку та наприкінці першого тайму і контрольовано довела справу до логічного завершення по перерві. А «Партизан», усвідомлено поступившись територією господарям у Обухові, використав сповна свої шанси в контратакувальних набігах до чужих володінь. Корнієнко відкрив рахунок ударом головою після подачі кутового, Никоненко реалізував вихід сам на сам з голкіпером, а Кулакевич забив з лінії чужих володінь і добив у сітку м’яча, що відскочив од стійки після пострілу Зосімця. Тепер обидва честолюбні новачки реально претендують увінчати прем’єрний сезон медальним сходженням.