25.04.2021

Нога в ногу

Обухів і Гатне тримають переможний курс незмінно.

Фаворити й досі не стишують турнірної ходи — обидва лідери виграли вже по чотири матчі. Гатненцям було не легко сьогодні в Миронівці: господарі спромоглися на відчайдушний опір, виграли перший тайм і могли виграти й матч, якби Кацалапу з партнерами поталанило більше. Господарі не реалізували принаймні два стовідсоткові моменти. Поталанило натомість очевидно майстровитішим пристоличним стрільцям, обидва — Рибцов і Тарануха — знову засвідчили готовність вибороти ще й титул першолігового князя стрільців. Але сьогодні гору взяли й обухівці. Бойко вже звично забив амбіційним березанцям. Особливим виявився другий гол молодого стрільця. Бойко здійснив затяжний індивідуальний рейд, обіграв на швидкості двох опонентів і таки змусив капітулювати 42-річного легендарного голкіпера Скибенка.

Новачок установив рекорд результативності цьогорічного сезону. Мова про «Партизан» Матвія Євсеєнка та Сергія Коновалова, який розгромив аматорську дружину з Іванкова. Господарі награли на три дублі й одразу семеро стрільців потрапили до протоколу завдяки влучним ударам. Уже звично — третій матч поспіль — започаткував бомбардирський доробок Обулор. А коли Давиденко забив сьомий м’яч, ажіотаж охопив увесь нечисельний «партизанський» табір. Чи стане реальністю стрілецький десяток?.. І таки став!

Козин у міжсезоння змінив назву представницької команди, але залишився незмінним в поєдинках з Яготином. Амбіційний «Кристал» не тільки не спромігся на реванш — він знову зазнав оглушливого фіаско. Після минулорічних 10:0 на своєму полі «Заспа» подбала сьогодні про 5:1 у гостях. Якийсь фатум огортає чинного призера першолігових змагань у календарних протистояннях аматорам Козина. Натомість останні присвятили черговий успіх у принциповому поєдинку своєму наставнику Кобченку, який поки що перебуває на лікарняному.

Першість Київщини-2021. Четвертий тур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *