15.09.2021

«Нива» простує далі

А «Дружба» лише зробила заявку на вихід до чвертьфіналу.

Київщина футбольна зазнала відчутних втрат у Кубку країни серед аматорів. «Ронін» і «Сокіл» так і не змогли надолужити змарнованого в перших матчах 1/8 фіналу. Натомість «Нива» стала чвертьфіналістом, а «Дружба» виграла стартовий поєдинок.

«Нива» в Києві взяла гору над «Атлетом», забивши по м’ячу в кожному таймі. До перерви дивовижного за виконанням удару — неймовірно високою траєкторією, так званим сухим листом — завдав Євген Миколаюк. А ще за півгодини, на 73-й хвилині, капітан аматорської дружини з Бузової подав кутовий, і Андрій Зозуля змусив капітулювати голкіпера киян ударом головою. Опонентом «Ниви» на чвертьфінальній стадії стане зопорізький «Мотор».

Два голи без відповіді провела у ворота гостей з Шаргорода «Дружба» в Кагарлику. Обидва — в активі Романа Мачуленка, який спочатку завершив прицільним ударом індивідуальний прохід, а потім — устиг найпершим на добивання. За тиждень аматори з Мирівки гостюватимуть у ЯСКО, і саме тоді визначиться чвертьфіналіст у цій парі.

«Сокіл» поступився вдома дублерам запорізького «Металурга» з рахунком 2:4, голи престижу провели Андрій Шаменко та Сілас Обулор. Аматори з Михайлівки-Рубежівки стали жертвами низки нічим невиправданих індивідуальних помилок. А «Ронін» з Лісного пропустив у Миргороді три голи від «Олімпії», так і не відповівши жодним. За рахунку 0:2 Олег Ставничий не реалізував одинадцятиметровий — голкіпер із Савинців забрав м’яча в нижньому куті воріт. «Ронін» і «Сокіл» вибули з другого за рангом аматорського національного турніру.