24.08.2021

Обласний фінал на стадіоні європейського рівня

«Нива» переграла «Дружбу» в особливо напруженому протистоянні рівних опонентів.

Перший тайм обласного фіналу минув у напруженій боротьбі з незначною кількістю загострень у володіннях обох команд. «Дружба» навіть забила, але з порушенням правил, а «Нива» була дуже близькою до успіху вже в компенсований час, коли Зуєвич ледь-ледь не поцілив у дальній кут воріт.

Аматори з Мирівки не давали розгулятися наступальній ланці з Бузової доти, доки неперевершений Листопад був у ролі хвилеріза. Однак стопер Козлов, ліквідуючи прохід Сомова, зазнав ушкодження, і на 30-й хвилині стрижневий гравець «Дружби» — мова, звісно, про Листопада, який однаковою мірою впевнено руйнує чужі випади і починає свої, — вимушено опустився з опорної зони на позицію центрального захисника, і це був переломний момент у зустрічі. Як і в чемпіонатних матчах опонентів, де «Нива» виграла двічі з узагальненим результатом 5:0, «Дружба» втратила повноцінний контроль за найважливішою зоною поблизу своїх володінь…

Другий тайм уже пройшов за переваги лідера сезону. Прудконогі підопічні Сергія Карпенка раз у раз безперешкодно гарцювали розрідженим простором на чужій половині і відносно легко матеріалізували свою командну вищість у голи.

Вони відбулися впродовж кількох хвилин у середині другої половини зустрічі. Спочатку мирівці лише ціною неймовірних зусиль відбили гостру атаку суперника. Але Ткаченко блискавично повернув шкіряного до володінь Яковчука, де Сомов завдав удару, а Миколаюк другим темпом добив м’яча в сітку. А ще трохи пізніше Захаревич розігнав атаку, яку чітким ударом у дальній нижній кут увінчав яскравий джокер Зозуля.

Урочиста церемонія, що завершила незабутнє ігрове видовище на дивовижної краси сучасному стадіоні в Ковалівці, виявилася такою ж знаковою, як і сам вирішальний матч. Андрій Павелко, Вадим Костюченко і Андрій Засуха в супроводі членів Виконкому КОАФ урочисто нагородили переможців і фіналістів, а також бездоганних арбітрів заслуженими та пам’ятними відзнаками. Футбольне свято в особливо святковий день України вдалося на славу!