20.09.2021

Оглушлива сенсація в Зеленому Бору

Чинний чемпіон області серед ветеранів програв аутсайдеру на Васильківщині.

Білоцерківці вибралися на гостини до футбольних козаків Василькова не в найкращому складі і без особливо потрібної в матчах з аутсайдерами концентрації зусиль. І поплатилися за це. До перерви краще вишколені гості, правда, вели в рахунку з комфортною, здавалось би, двом’ячевою перевагою. А на початку другого тайму вони були зобов’язані закривати матч. Але!

Васильківці, згуртовані братами В’ячеславом Матвієнком і Андрієм Борщенком, оговталися після стартових невдач — і побігли за перемогою. Вирішальний м’яч ударом із штрафного забив граючий тренер команди Борщенко. Авторитетний арбітр Микола Обремський зафіксував сенсаційний успіх ветеранів Василькова — 3:2.

А тим часом у Терезиному інший білоцерківський клуб — «Контракт-61» — поступився «Софії» з однозначним результатом 1:5. Дублем у складі гостей із Софіївської Борщагівки відзначився дебютант Павло Рудзинський. Завершив ігровий день у Чемпіонаті Київщини серед 35-річних недільний поєдинок у Макарові. Тамтешня команда, організована меценатом Романом Ляшенком, обіграла титулованих гостей з Вишгорода і один з м’ячів забив відомий в Україні тренер юнаків Олександр Розгон.

ГРУПА «А»

БАРИШІВКА — БОРОДЯНКА — 3:0 (технічний результат).

МАКАРІВ — ВИШГОРОД — 3:2 (Розгон, 28, Питайчук, 34, Кривенко, 78 — Янчук, 53, пн, Остапчук, 90+1).

ГРУПА «Б»

ВАСИЛЬКІВ — БІЛА ЦЕРКВА — 3:2 (Воробйов, 57, Букша, 60, Борщенко, 77 — Радченко, 15, у свої ворота, Кисіль, 31).

Арбітри Обремський — Кравченко, Когтєв.

КОНТРАКТ-61 — СОФІЯ — 1:5 (Куликов, 29 — Рудзинський, 14, 70, Рожко, 26, Чорновол, 52, Мишко, 64).

Арбітри Іващенко — Дашко, Скрипник.

ГРУПА «Б» О В Н П М
1. СОФІЯ 6 2 0 1 16-8
2. БІЛА ЦЕРКВА 6 2 0 1 13-6
3. ВАСИЛЬКІВ 3 1 0 2 7-13
4. КОНТРАКТ-61 3 1 0 2 4-13

Найвлучніші: Павло Рудзинський (Софія) — 5 м’ячів, Євген Швей (Вишгород) — 4, Олег Василяка (Баришівка), Андрій Кисіль (Біла Церква), Андрій Куликов (Контракт-61), Анатолій Маткевич (Софія), Олексій Мишко (Софія), Олександр Остапчук (Вишгород) — по 3.