18.11.2023

Парадокси на проміжному фініші

Сьогодні відбулися матчі завершального першоколового туру.

Сам осінній цикл, однак, ще триватиме — «Зміна» та «Полісся» мають дограти пропущену з об’єктивної причини календарну зустріч 29 листопада. Тим часом іванківці, що прийшли на проміжний фініш першими, не поспішають приймати вітання, хоча й випереджають аматорів із Ставків.

Основний сьогоднішній парадокс — один виграш і чотири поразки номінальних господарів поля при вражаючому співвідношенні забитих і пропущених м’ячів — 8:19.

І це ще не все. Саме сьогодні не поталанило пенальтистам. Аж у трьох випадках вони програли безпосередню дуель стражам воріт! Якщо промахи Кордюка та Малєя до катастрофи не призвели — «Мрія» та «Денгофф» і так обіграли опонентів, то невдача Литвишка на результаті позначилася — «Лісне» поступилося прямому конкуренту в другій домашній зустрічі поспіль.

А тим часом оновився лідер гонки снайперів. Роман Мачуленко випередив Дмитра Тимка. Більше того, саме головний стрілець «Денгоффа», який забив уже в своєму сьомому матчі, став і найрезультативнішим за системою «Гол плюс пас» — у Мачуленка вже 15 очок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *