27.06.2024

Перевершити брата

Петро Савчук має цілковите право занести сезон до активу.

22-річний «99-й» Савчук більшу частину змагального циклу провів у символічному затінку результативнішого брата. Тим  часом якраз Петро, на відміну від Олександра, виблискував ефективною грою на фінішній прямій, зробивши насправді вирішальний внесок у кубковий тріумф «Полісся».

Петро Савчук, нагадаю, забив особливо важливий м’яч на півфінальних гостинах у Денихівці, де поліщукам було винятково важко. і саме він, 99-й номер обласних віце-чемпіонів, відзначився результативним асистом у Кагарлику — Олег Чоботар забив основний кубковий м’яч з передачі Петра. До речі, кубковий богатир «Полісся» й забив у чемпіонатних зустрічах більше Сашка — цікавинка варта виокремлення.

Звісно, визначати найкращого з братів Савчуків не нам — нехай вони самі це з’ясовують. Бажано, звісно, безпосередньо в грі. Для нас важливо нагадати, що сім влучень і вісім асистів у Відкритому Чемпіонаті Київщини, доповнені беззаперечним успіхом у кубкових перегонах, є вагомим свідченням того, що й «99-й» Савчук увійшов до списку правофлангових сезону 2023/2024 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *