04.04.2021

Перша ліга з новими фаворитами

Стартовий день в обласній першості змінив уявлення про розстановку турнірних сил.

Найкращі за підсумками минулого року першолігові команди неприємно здивували в ігровій прем’єрі. Козинська «Заспа», з’явившись на полі в оновленому складі та з новим капітаном — Джерардом, змагалася на рівних з абсолютним новачком із Гатного хіба що в стартовій десятихвилинці. Саме тоді гості повели лік голам. Осіпов довгою передачею вивів у прорив Стовпового, і вінгер козинців увінчав стрімкий забіг на чужу половину результативним ударом. Але надалі молода дружина з Козина виконувала роль боксерської груші, яку до несхочу лупцювали номінальні господарі. Зрештою СК «Гатне» розгромив четверту за минулорічним рейтингом «Заспу», причому три голи з чотирьох провели колишні збірники України Кривошеєнко і Тарануха, і перебрав од козинців право вважатися фаворитом.

Не знаю, чи спроможні на радикальну зміну передсезонних уявлень підопічні тренера Бабича, однак сьогодні вони вивезли з Бородянки нічию, яку можна назвати сенсаційною хіба що формально. Бо насправді минулорічний срібний призер, який знехтував спеціалізованою підготовкою до нового сезону, мав дуже невиразний вигляд: поліщукам очевидно забракло як елементарної фізики, так і командної зіграності.

А тим часом очевидними кандидатами у нові фаворити стали футболісти з Кодри. Згуртований тренером Коноваловим аматорський «Партизан» яскраво переграв у Броварах «Альянс». Дуплетом вистрілив Мамчур, який устиг пограти за «Кудрівку» та завоювати Кубок області в складі «Сокола», одного разу відзначився голом реактивний Никоненко, минулорічний фіналіст обласного кубкового турніру. Непогано укомплектований і вишколений новачок обласних перегонів уже в наступному турі, приймаючи «Заспу», має підтвердити реальність своїх честолюбних намірів у прем’єрній для себе Першості Київщини.

Значною мірою це стосується й досвідчених «Дружби» та «Кристала», котрі сьогодні результативно з’їздили на гостини до Іванкова та Трилісів відповідно, а вже наступної неділі зійдуться в очному протистоянні в Яготині. Саме з ними передусім, а ще — з «Авангардом», старожили другого за рангом обласного дивізіону пов’язують особливі надії на цьогорічні турнірні звершення. Та чи вистачить їм сил у конкуренції з новими фаворитами на кшталт «Гатного» чи «Партизана», сказати поки що важко.

Першість Київщини-2021. Перший тур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *