13.06.2021

Півсотні від абсолютного новачка

Першоліговий лідер забив п’ятдесят м’ячів уже в одинадцяти стартових зустрічах.

Сьогодні дебютант із Гатного розгромив «Ардіс» насправді з однозначним результатом 7:0. Тарануха, лідер атаки честолюбного новачка, оформив хет-трик і взяв безпосередню участь ще в двох голевих акціях переможців. Як наслідок, СК «Гатне» здобув уже шосту перемогу з перевагою в три та більше м’ячів і тримає найближчого переслідувача, тепер уже триразового чемпіона Київщини зі Бзова, на безпечній триочковій відстані. А Тарануха довів особистий стрілецький доробок до сімнадцяти забитих м’ячів і впевнено веде перед у гонці снайперів обласного рангу, випереджаючи на два результативні удари Віталія Кацалапа з Миронівки.

Сьогодні першолігові гармаші забили сумарно 33 м’ячі: 19 — місцеві футболісти, 14 — приїжджі. Цікаво, що господарі та гості розділили кількість перемог — по три при одній нічиїй, яка прикрасила звітний тур. Обухівська «Вертикаль», залишившись у чисельній меншості вже на 15-й хвилині, продовжувала диктувати свої умови непростій «Вікторії» і була близькою до загального успіху, попри активну командну гру завзятих гостей. Неординарним виявився й перебіг подій у центральному матчі туру, що відбувся в Яготині. Поліщуки виграли перший тайм як за грою, так і за рахунком, однак у другій половині, намагаючись зберегти переможний результат обороною, прогадали — і пропустили два голи вже в компенсований арбітром ігровий час.