21.10.2023

Подвійне скорочення. Планове

Боротьбу за Кубок області продовжать восьмеро колективів аматорів.

Сьогодні близькою до реваншу виявилася лише «Мрія». Коли оболонський юніор Мартиченко відзначився влученням — уже до перерви, здалося, що господарі взагалі опустять руки. Однак гостомельська команда, згуртована в основному з переселенців — у ній задають тон футболісти  з Миколаєва та Херсона, боролася до кінця і таки вирвала перемогу в компенсований арбітром ігровий час. І все-таки далі пройшли столичні юінори.

Товариство «Зміні-Оболонь», з якою плідно працюють В’ячеслав Сидоркін і Юрій Загородній, складуть у чвертьфіналі також «Полісся» (Ставки), ФК «Лісне», «Денгофф» (Денихівка), «Партизан» (Кодра), «Білгород» (Білогородка) та кубкові лідери Київщини — «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) та «Штурм» (Іванків). Найуспішнішим у стартовому колі виявився «Денгофф» — два виграші з узагальненим результатом 10:1.

Найближчого вівторка в офісі КОАФ пройде церемонія жеребкування чвертьфінальних пар у Відкритому Кубку Київщини-2023/2024. На цей раз жереб, як і передбачено регламентними нормами, буде «сліпим». А самі матчі відбудуться наприкінці листопада — 22 та 25 числа.

ВІДКРИТИЙ КУБОК КИЇВЩИНИ-2023/2024. 1/8 ФІНАЛУ. ПОВТОРНІ МАТЧІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *