01.05.2024

«Полісся» на вершині

«Денгофф» — уже на підступах до неї.

Сьогодні в обласному чемпіонаті відбулися чергові зміни в особливій гонці — медальній. «Полісся» зі стрілецьким покером Ігоря Сікорського розгромило столичних юніорів на Оболоні й повернуло собі першу позицію. Поки що — ситуативно, позаяк іванківський клуб, задіяний у національному фіналі, тур пропустив. А тим часом «Денгофф» безапеляційно переграв завзятого новачка з Лісного й повернувся на чемпіонський курс, відсунувши з епіцентру подій розбитого конкурента.

Звернімо пильний погляд на віртуальну таблицю. «Полісся» та «Штурм» уже втратили на регулярному марші по шість очок. «Денгофф» — дев’ять. А «Лісне» — аж одинадцять, «Сокіл» — 17. Зрозуміло, що це підрахунок умовний — пропущені матчі ще треба виграти і до того не зазнати непередбачених  утрат пізніше. І все-таки цифри показові.

А серед особистих здобутків сьогодні — чотири голи й асист Сікорського передусім, і не тільки. Бо, звісно, не можна не сказати про влучення Гребенюка. Його дивовижний за красою — у падінні, через себе — результативний удар відбувся на 43-й секунді й став своєрідним камертоном у матчі. Саме цей гол надихнув «Денгофф» і деморалізував «Лісне» — саме він може стати визначальним у медальній гонціі Відкритого Чемпіонату Київщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *