18.10.2021

«Ронін» на розстанях

Аматорська команда з Лісного вже вдруге не з’явилася на календарний матч обласного чемпіонату.

«Ронін», як відомо, проігнорував гостьовий поєдинок з «Межигір’ям» у першому жовтневому турі, а позавчора він не приїхав до Бузової. Команда, як і передбачено регламентними нормами, має бути виключена з офіційних обласних перегонів.

Для Київщини футбольної останніх за часом років це насправді безпрецедентний випадок. Два попередні регулярні цикли, зразка 2019 і 2020 років, минули взагалі без календарних неявок — унікальний випадок не лише в більш як 80-річній історії чемпіонатів столичного регіону, а й в аматорському футболі України взагалі. Натомість попередній такий випадок було зафіксовано 2018 року, коли не дограли вищолігових змагань одразу два колективи. ФК «Переяславщина» зійшов з ігрової дистанції після дев’ятого туру, програвши на прощання домашній поєдинок «Джуніорсу». А ФК «Музичі» знявся в антракті чемпіонату, вигравши п’ять і програвши чотири з одинадцяти календарних зустрічей.

Відтак ФК «Ронін», його засновники та керівники мають бути покараними дисциплінарними та штрафними санкціями, котрі, зокрема, передбачають дискваліфікацію на п’ять наступних турнірних років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *