18.05.2024

Розбірки під вершиною

Сьогодні відбулися матчі чемпіонатного маршу на Київщині.

Два голи Дарди у ворота Погорілого загострили ситуацію в основній гонці — чемпіонській. «Денгофф» не виграв у «Штурма» й затруднив собі фініш. Аматори з Денихівки поступаються реальним очком «Лісному», двома віртуальними — самим іванківцям, а поліщуків вони взагалі відпустили у відрив — мінус п’ять очок.

Отже, надії на титул марні? Важко сказати, бо «Денгофф», як здається, має найпростіший календар на фінішній прямій. Звісно, за умови, що справиться з основним і найважчим екзаменом у Ставках — мова про гостини в «Полісся».

А тим часом іванківці сьогодні виокремились особливо вдалим асистом Петренка й винятково важливим влученням легендарного Шевчука. Вони шкодують, що не виграли, бо майже весь матч, хіба що за винятком його кінцівки, диктували ігрові умови гостям. Але й очевидці мінус п’ять (з матчем у запасі) до одноосібного лідера не вельми бентежать «Штурм». За сприятливого розвитку подій шанси віце-чемпіона принаймні наздогнати поліщуків цілком реальні. Це той випадок, коли якщо не все, то принаймні майже все залежить од нього — і тільки.

Ну, а «Полісся»… Лідерство й справді комфортне — з відривом. Але багато що залежатиме від очного протистояння з прямими конкурентами — Денихівкою та Лісним. І взагалі, календар у поліщуків на фініші далеко непростий.

Як спрогнозував Дмитро Яковенко, на часі «чемпіонські раунди». Насправді все найцікавіше — попереду.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *