20.09.2021

Сергій Третяк на Київщині

36-річний стрілець став найрезультативнішим у чемпіонатних перегонах обласного масштабу.

Сергій Третяк, особливо популярний у столичному регіоні колишній професіонал з «Борисфена», став аматором у нашому чемпіонаті 25-річним і, здавалося, лише ситуативно. Він увінчав історичну прем’єру 31 голом у 22 вищолігових матчах за ставищенський «Любомир» зразка 2010 року. То був абсолютний рекорд за кількістю м’ячів, забитих упродовж одного турнірного циклу на Київщині. Третяк став обласним віце-чемпіоном, князем стрільців і найкращим нападником — і зник з аматорського небосхилу на два з лишком роки. За цей період Сергій успішно представляв Україну в Ізраїлі на професійному рівні.

2013-го він повернувся до столичного регіону і провів тут аж чотири сезони, хоча й уривками, ситуативно відлучаючись на мандри футбольним світом. Після цього настала дворічна перерва, упродовж якої Третяк освоїв для себе ще й Закавказзя футбольне. Однак з 2019 року заслужений ветеран нарешті став насправді постійним учасником аматорських змагань.

Торік він уперше змінив футболку, розпрощавшись з «Любомиром» і перебравшись до «Кудрівки». Там Третяк досяг того, на що не спроможним виявився ставищенський колектив — зійшов на чемпіонську вершину. А ще того ж таки 2020 року початкуючий тренер Сергій Третяк вивів на чемпіонську вершину своїх підопічних із ФК «Рудня» в Броварському районі. Нарешті нинішнього року він очолив і літописний реєстр найвлучніших стрільців обласного чемпіонатного циклу зі 128 голами в активі. Для цього Третяку вистачило й восьми неповних сезонів…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *