18.08.2021

Такий різний старт

Сьогодні три наші команди провели перші матчі в аматорському Кубку країни.

Абсолютний новачок офіційних змагань національного рангу — «Ронін» з Лісного — гідно протистояв іменитій «Зірці» з Кропивницького на виїзді. Наші земляки мали нагоди виграти і принаймні не заслужили поразку. Навіть після того, як підопічні Дениса Хомутова зосталися в чисельній меншості — з поля вилучили Олександра Самойленка, господарі ні в чому не переважали завзятих гостей. На жаль, уже на п’ятій компенсованій арбітром хвилині другого тайму «Зірка» скористалася позиційним огріхом оборонців «Роніна» і забила переможний м’яч.

А тим часом «Сокіл» з Михайлівки-Рубежівки розгромив у рідних стінах амбітний «Легіонер» з Дніпра — 3:0. Голи в активі Сайласа Обулора, Дмитра Васильєва та Іллі Білецького, який сьогодні вимушено зіграв у середній ланці.

А матч «Джуніорса», який мав приймати київський «Атлет», не відбувся, позаяк господарі поля не виконали норми регламенту. Про долю поєдинку ми повідомимо додатково.