20.04.2024

Тісно «великій четвірці»

Маємо лідера реального й трьох умовних.

Основна несподіванка сімнадцятого ігрового дня трапилася на «Арена КНУБА». Аматори з Білогородки, згуртовані й організовані на сучасний лад молодим наставником Русланом Клименком, не поступилися фавориту з Житомирщини. Тим часом Іванків і Лісне, по-різному з огляду на перебіг подій, збагатилися черговими трьома балами й наблизилися до лідера впритул. Це реальний турнірний реєстр. «Полісся» з одноочковим відривом од найближчого переслідувача з Лісного та з офіційними трьома пунктами переваги над Іванковом і Денихівкою, як і раніше, утримує чільну позицію.

Однак є й віртуальний реєстр. Те ж саме «Полісся», що зіграло на матч більше, аніж згадані в цьому ж контексті «Денгофф» і «Штурм», планово пропустить останній квітневий тур. І безпосередні конкуренти поліщуків з Іванкова та Денихівки, якщо витримуватимуть і надалі переможний курс, уже 27 квітня можуть стати нога в ногу з ними на чолі турнірного каравану. Тобто сьогодні Відкритий Чемпіонат Київщини має реального лідера, але віртуальний реєстр називає трьох умовних лідерів, і це зовсім близько до турнірних реалій сьогодення.

До фінішу сезону ще два з лишком місяці та дев’ять ігрових днів. А це означає, що все найцікавіше ще попереду. Матчі підвищеної складності — зокрема. Приміром, «Денгофф» у двох наступних турах матиме справу з особливо незручними для себе суперниками — «Соколом» і «Лісним». А на межі весни та літа ще й підуть, одна за одною, міжусобиці в межах «великої четвірки». Тому квітневі нічиї в поєдинках за участю фаворитів, сенсаційні з огляду на сьогодення, можуть розцінюватися зовсім інакше уже за кілька тижнів. Адже нагорі таблиці ой як тісно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *