06.04.2024

Троє десятників

І Марійко за ними — дев’ять влучень.

Заочна суперечка снайперів у Відкритому Чемпіонаті Київщини досягла кульмінації саме сьогодні. Мова, звісно, не про богатиря першоколового циклу. Роман Мачуленко знову став професіоналом і тепер у заявці друголігової «Дружби». Десять м’ячів, що їх забив восени вінгер «Денгоффа», були орієнтиром, і ніхто не сумнівався — цей результат поліпшать швидко. Так і сталося — з подачі поліщуків, до речі, принципових опонентів денихівців.

Ігор Сікорський, екс-професіонал і минулорічний князь стрільців обласного чемпіонату, сьогодні забив аж тричі дублерам ЮКСА. Сумарно він наздогнав Мачуленка. Здається, міг одразу й випередити — тренери, однак, замінили Сікорського попереднім лідером клубних стрільців — Тимком. І Дмитро під завісу багатого на голи матчу з тарасівцями, буквально на 85-й хвилині, також виокремився влученням. Як і слід було чекати — сумарно десятим у сезоні.

А тим часом у віддаленому куточку столиці, на стадіоні «Русанівець», почався завершальний поєдинок ігрового дня — з Артуром Марійком у центрі загальної зацікавленості. Марійко ще до перерви забив двічі — з допомогою Івана Гребенюка та Євгена Миколаюка. Другий тайм виявився безрезультатним, і в Марійка так і зосталося дев’ять влучень. Інтрига в гонці снайперів неабияка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *