17.08.2023

Унікальний національний фінал

Асоціація футбольних істориків і статистиків області підготувала літописну цікавинку спеціально до старту Аматорської ліги країни.

Ми вже повідомляли про рідкісне досягнення Київщини футбольної. Цьогорічного 30 червня дві команди столичного регіону розіграли титул аматорського чемпіона країни в омріяному суперфіналі. То був унікальний змагальний епізод. Як інформують фахівці АФІСКО, навіть з урахуванням результатів основних фінальних турнірів, без спеціального додаткового матчу за титул, чого раніше регламент не передбачав, успіх Київщини насправді винятковий. Бо випадок, коли команди з однієї області одночасно здобували чемпіонський та віце-чемпіонський титул, нинішнього року зафіксований взагалі лише вдруге.

А вперше такий підсумок у змаганнях аматорів України мав місце 2000 року. Тоді чемпіоном став ГПЗ із Варви, а срібним призером — ФК «Ніжин». Обидві команди представляли Чернігівщину. Натомість мирівська «Дружба» та «Штурм» з Іванкова вперше в історії як представники однієї області зіграли суперфінал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *