26.09.2022

Успішний старт земляків

Обидві команди з Київщини задали тон у Чемпіонаті країни серед аматорів.

«Дружба» з Мирівки виграла два стартові матчі поспіль. Гол Владислава Юзефовича обернувся трьома пунктами в домашній прем’єрі з «Олімпією» (Савинці). Два м’ячі без відповіді, що їх забили Андрій Порохня та Дмитро Козьбан увінчали виграш у київського «Атлета» — також у Кагарлику. В останній за часом календарній зустрічі Артем Недоля ще й не реалізував одинадцятиметровий. Засновник і президент ФК «Дружба» — меценат Олександр Онищенко, тренер — Дмитро Чирикал. Аматори з Мирівки поки що не здійснюють значних кадрових змін порівняно з обласною регулярною кампанією.

«Штурм» з Іванкова (президент клубу — Ігор Наконечний, тренер — Володимир Бондаренко), навпаки, активно вдається до кадрової ротації. Приміром, Ремезовський, Рум’янцев і Пилявський взагалі не були задіяними в обласній Вищій лізі, а Бовтрук, Березка, Лящук і Любко мають обмежену кількість ігрового часу. Натомість саме вони в Аматорській лізі України відіграють основну роль. Рум’янцев парирував одинадцятиметровий у Миргороді, Ремезовський виводить одноклубників на поле з капітанською пов’язкою, а Любко вистрілив дуплетом у змаганні з «Мотором» (Ремезовський, до слова, забив тоді м’яча в свої ворота). «Штурм» обіграв запоріжців як господар поля — 2:1 і вивіз очко з гостин в «Олімпії» (Савинці) — 0:0.

А найближчої середи «Штурм» у рамках третього туру прийме в статусі господаря київський «Атлет». Аматори з Мирівки вчора зіграли на своєму полі з основним опонентом —  охтирським «Нафтовиком». Нічия — 1:1, мяч забив Андрій Порохня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *