05.04.2024

В’ячеслав СИДОРКІН: «Основне завдання — готувати зміну»

Наставник аматорської команди «Зміна-Оболонь» дав інтерв’ю шкільному сайту — головні тези до уваги симпатиків народної гри.

— Підготовчий передсезонний період — це чотири щотижневі заняття та контрольний матч на вихідних. Більшість наших юнаків або працюють, або навчаються, тому тренувалися в окремих групах — зранку чи ввечері. Плюс для гравців, бодай частково, мінус для тренерів, оскільки разом усі футболісти майже ніколи не збиралися.

— Проблеми з кадрами, на жаль, істотні. Рестарт сезону ми провели без нашого заслуженого ветерана Загороднього, досвідченого Дудара, травмованих Ващука, Громського, Подіка, Федька, дискваліфікованого Коломійця. Серйозно травмувався й прооперований Вдовенко. Чи позначилося це на результаті? Звичайно. Бо змагатися без основних виконавців з аматорськими дружинами, що згуртовані переважно з недавніми професіоналами та збірниками країни, котрі до того ж і мотивовані неабияк, насправді складно.

— Наше головне завдання — готувати зміну для клубу, і не тільки. ФК «Оболонь» уже підписав багатьох вихованців «Зміни». Зокрема, продовжить кар’єру в прем’єрліговому колективі Владимиров. А ще низка футболістів пристали на пропозиції команд, які мають можливість заохочувати їх матеріально. Прудніков і Сахно долучилися до «Сокола» з Михайлівки-Рубежівки, Коновалов — до «Ревери-ФАВП» з Івано-Франківська і виступатимуть в Аматорській лізі України. Савега перейшов до «Ніки», Добровольський перебрався до Польщі, а Вознесенський зайнятий на основному місці роботи. Нині в обоймі команди, в основному, 18-річні юнаки. Так, їм буде важко, але це шанс, яким мусять скористатися сповна.

— Щодо підсилення в антракті чемпіонату, то воно незначне. Долучилися до нас Прошак з «Оболоні», Громський та Коломієць з «Дніпра», Ващук з «Єдності». На жаль, реально поки що може  допомогти лише Прошак, інші травмовані, а Коломієць паузує з огляду на тимчасове відсторонення. До речі, паралельно ми змагаємось і в Києві — аматори та молодіжка, тому продовжуємо шукати поповнення — кваліфіковані виконавці потрібні повсякчас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *