24.10.2021

В очікуванні Миронівки

Крапки над «і» в обласних першолігових перегонах розставлять учасники матчу «Зоря Миронівщини» — «Авангард».

Обидва фаворити сьогодні прогнозовано виграли. Хлопці з Гатного — феєрично, команда зі Бзова — скромно. На Центральному стадіоні міста Вишневого князював Ростислав Тарануха, який забив аж шість м’ячів. Однак стати князем стрільців обласної першості йому цього року не судилося. Віталій Кацалап у Трилісах відзначився п’ять разів і став недосяжним у гонці снайперів і для Таранухи, і для решти можливих опонентів. Інша цікавинка стосується справ голкіперських. Юрій Балашев, один з найіменитіших воротарів Київщини всіх часів, пропустив од іванківців у першому таймі двічі. Натомість Олександр Магда, польовий гравець спортклубу, який замінив граючого тренера по перерві на останньому рубежі, зберіг ворота команди недоторканими…

Сьогодні виграли і всі кандидати в медалісти. «Партизан» — без гри, «Зоря Миронівщини» — граючись у Трилісах, а «Вікторія» — натужно та з боями у Малій Снітинці. На жаль, фінал останнього поєдинку затьмарив усе хороше, що відбулося сьогодні на футбольних полях області, брутальною бійкою — каноніри не подбали про охорону правопорядку на стадіоні.

Тепер усі сподівання зацікавлених колективів живитимуться напруженим очікуванням наступної неділі, коли в Миронівці зійдуться в очному протистоянні місцева та бзівська команди. Саме там і саме тоді відбудеться подіумний парад обласної першості зразка 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *