30.05.2021

«Вертикаль» змістили в Миронівці

Першість області вже з оновленим лідером.

Олександр Ніколайчук і його команда зазнали першої поразки в цьогорічному сезоні. І нічого сенсаційного. Миронівці переграли гостей цілком заслужено, рахунок міг бути й більшим. Можливо, далися взнаки кадрові проблеми — обухівці зіграли, зокрема, без свого капітана Бабаєва. А може, «Вертикаль» надмірно стомилася — не стільки фізично, скільки морально, бо бути лідером обласних перегонів для неї ще вельми важко. Господарі, ретельно підготовлені тренером Андрієм Міхном, яскраво розіграли дебют і доволі швидко повели в рахунку. Пархоменко та Степаненко створили зручні можливості для виходу Зайця на вогневий рубіж, а той завдав невідпорного удару під поперечку.

Надалі перевага миронівської команди також була відчутною, позаяк гостям очевидно бракувало швидкості від переходу з оборони до наступу. Але віртуозно діяв у воротах юний Сидорчук і раз у раз хапалися за голову з відчаю Нагорний та Кацалап. Обухівці натомість мали в другому таймі хіба що два реальні моменти. Трасковський замкнув на дальній стійці подачу з кутового, а Кононов поцілив у поперечку навісним ударом.

Розв’язка настала за кілька хвилин до фіналу. Гості, що залишилися в чисельній меншості, занадто притулилися до своїх володінь, і свіжий Гредасов уміло замкнув простріл правого захисника Пархоменка. Цікаво, що бомбардир як футболіст зростав саме в Обухові…

Осічкою лідера сповна скористалися спортклубівці з Гатного, розгромивши канонірів з Малої Снітинки. Особливий інтерес викликав поєдинок «Кристала» з «Вікторією». Його кваліфіковано провела жіноча бригада служительок футбольної Феміди. Господарі довго були попереду завдяки віртуозному голу Бабицького, однак гості, підготовлені Костянтином Бабичем, знову виявили характер. Назагал гра була рівною, що засвідчили й цифри: кутові — 6:5 на користь «Вікторії», удари в площину воріт — 10:8 на користь «Кристала». На жаль, зазнав ушкодження досвідчений Дворніков, якому надавали допомогу медики, і навіть довелося зробити вимушену тривалу перерву в поєдинку. А тим часом Іванків буквально за кілька секунд до закінчення компенсованого арбітром ігрового часу втратив омріяну, бо найпершу перемогу, пропустивши гол «Альянса» на 90+4 хвилини.