06.06.2021

Воротарі були на висоті

Бомбардири почали літо з особливо скромними показниками.

Сьогодні лише в трьох матчах було забито більше двох м’ячів і в двох — більше трьох. Жодному з яскравих стрільців обласної першості так і не поталанило поповнити особистий стрілецький доробок. Хтось пропустив поєдинок, у когось збився приціл, а Кривошеєнко, колишній збірник України, програв очну дуель з голкіпером «Авангарда», виконуючи пенальті.

Стриж, іменитий страж воріт триразових чемпіонів області, був і справді неперевершений у рамці. Те, що «Гатне» так і не виграло на «Прогресі» в «Авангарда», — зокрема і його велика заслуга.

Кажуть, надійний воротар — половина команди. Сьогодні ця теза стосується й обох перших номерів з Фастівського краю. Хімич переграв особливо грізного пенальтиста «Заспи» на початку зустрічі, а легендарний Семенюк парирував удар березанського пенальтиста в останній десятихвилинці, зберігши перевагу «Ардіса» і не давши гостям очевидної змоги повернутися до гри сповна. Відтак «Ардіс» і каноніри з Малої Снітинки здобули конче важливі перемоги, поліпшивши командний результат не в останню чергу завдяки віртуозним діям своїх воротарів.

На тлі воротарських подвигів яскравим сяйвом став не просто результат міжусобиці сусідів-поліщуків у Бородянці, а небуденне досягнення бородянця Лідінфу передусім. 25-річний футболіст, загальний місцевий улюбленець, оформив хет-трик! Цікаво, що доти Павло мав у доробку сім результативних ударів у Першій лізі та стільки ж — у Вищій. За всі роки, звичайно. А сьогодні — одразу три. Таки є привід для маленького свята.

Першість Київщини-2021. Десятий тур

ДатаМатчЧас / результатиСтадіон
Авангард — СК Гатне
Баришівка СК Прогрес
Партизан — СК Вертикаль-Обухів
Кодра Партизан Арена
Вікторія — Зоря Миронівщини
Забір'я стадіон Нептун
Альянс — Кристал
Бровари стадіон Спартак
ФК Бородянка — ФК Іванків
Бородянка МФК «Бородянка»
Арсенал-Мала Снітинка — Заспа
Мала Снітинка Сільський стадіон
Ардіс — Дружба
Триліси стадіон Ардіс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *