04.03.2021

Восьмирічні зіграли зони

Чемпіонат області з дитячо-юнацького футзалу дістався проміжного фінішу.

Учнівські команди, сформовані з юних вихованців 2012-2013 років народження, провели зональні турніри регулярного зимового сезону на майданчиках укорочених розмірів. Найуспішнішими на цій стадії виявилися футзалісти головної команди ДЮСШ «Зміна». Вихованці білоцерківського тренера Артема Юрковського виграли всі три матчі в групі з яскравим сумарним результатом 29:0.

До півфіналу також потрапили й інші переможці груп — обухівська «Вертикаль», «Арсенал-Френдс» з Білої Церкви, бориспільський «Центр спорту-Фаворит» і бородянська ДЮСШ, а ще — ФК «Обухів» і команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл Кагарлика та Фастова, що здобули найкращі показники серед усіх футзальних дружин, які фінішували другими.

Чемпіонат Київської області з футзалу серед юнаків-2021

2012-2013 р.н. Зональний етап

ГРУПА 1

СК Вертикаль-ДЮСШ (Обухів) – Зміна (Біла Церква) 0-18

СК Вертикаль-ДЮСШ (Обухів) – Зміна-2 (Біла Церква) 1-7

СК Вертикаль-ДЮСШ (Обухів) – ПФК Рось (Біла Церква) 1-6

ПФК Рось (Біла Церква) – Зміна (Біла Церква) 0-9

ПФК Рось (Біла Церква) – Зміна-2 (Біла Церква) 1-2

Зміна (Біла Церква) – Зміна-2 (Біла Церква) 2-0

Команди І В Н П М О
1. Зміна (Біла Церква) 3 3 0 0 29-0 9
2. Зміна-2 (Біла Церква) 3 2 0 1 9-4 6
3. ПФК Рось (Біла Церква) 3 1 0 2 7-12 3
4. СК Вертикаль-ДЮСШ (Обухів) 3 0 0 3 2-31 0

ГРУПА 2

СК Вертикаль (Обухів) – ФК Обухів 2-1

СК Вертикаль (Обухів) – СК Вертикаль-13 (Обухів) 2-2

СК Вертикаль (Обухів) – Зміна-3 (Біла Церква) 7-0

Зміна-3 (Біла Церква) – ФК Обухів 0-3

Зміна-3 (Біла Церква) – СК Вертикаль-13 (Обухів) 0-0

СК Вертикаль-13 (Обухів) – ФК Обухів 0-6

Команди І В Н П М О
1. СК Вертикаль (Обухів) 3 2 1 0 11-3 7
2. ФК Обухів 3 2 0 1 10-2 6
3. СК Вертикаль-13 (Обухів) 3 0 2 1 2-8 2
4. Зміна-3 (Біла Церква) 3 0 1 2 0-10 1

ГРУПА 3

Матадор (Переяслав) – «Центр Спорту-Фаворит-2» (Бориспіль) 2-0

Матадор (Переяслав) – «Центр Спорту-Фаворит» (Бориспіль) 1-7

Матадор (Переяслав) – ДЮСШ (Яготин) 0-4

ДЮСШ (Яготин) – «Центр Спорту-Фаворит-2» (Бориспіль) 2-1

ДЮСШ (Яготин) – «Центр Спорту-Фаворит» (Бориспіль) 3-6

«Центр Спорту-Фаворит» (Бориспіль) – «Центр Спорту-Фаворит-2» (Бориспіль) 4-0

Команди І В Н П М О
1. «Центр Спорту-Фаворит» (Бориспіль) 3 3 0 0 17-4 9
2. ДЮСШ (Яготин) 3 2 0 1 9-7 6
3. Матадор (Переяслав) 3 1 0 2 3-11 3
4. «Центр Спорту-Фаворит-2» (Бориспіль) 3 0 0 3 1-8 0

ГРУПА 4

Арсенал-Френдс (Біла Церква) – КОДЮСШ Рось-2 (Біла Церква) 3-0

Арсенал-Френдс (Біла Церква) – КОДЮСШ Рось (Біла Церква) 3-0

Арсенал-Френдс (Біла Церква) – Арсенал-Френдс-2 (Біла Церква) 4-0

Арсенал-Френдс (Біла Церква) – ДЮСШ (Кагарлик) 7-0

ДЮСШ (Кагарлик) – Арсенал-Френдс-2 (Біла Церква) 10-1

ДЮСШ (Кагарлик) – КОДЮСШ Рось-2 (Біла Церква) 3-0

ДЮСШ (Кагарлик) – КОДЮСШ Рось (Біла Церква) 3-0

Арсенал-Френдс-2 (Біла Церква) – КОДЮСШ Рось-2 (Біла Церква) 3-0

Арсенал-Френдс-2 (Біла Церква) – КОДЮСШ Рось (Біла Церква) 3-0

КОДЮСШ Рось (Біла Церква) – КОДЮСШ Рось-2 (Біла Церква) -:-

Команди І В Н П М О
1. Арсенал-Френдс (Біла Церква) 4 4 0 0 17-0 12
2. ДЮСШ (Кагарлик) 4 3 0 1 16-8 9
3. Арсенал-Френдс-2 (Біла Церква) 4 2 0 2 7-14 6
4. КОДЮСШ Рось (Біла Церква) 4 0 0 4 0-12 0
5. КОДЮСШ Рось-2 (Біла Церква) 4 0 0 4 0-12 0

ГРУПА 5

ДЮСШ-Асканія-Флора (Калинівка) – ДЮСШ УО (Фастів) 0-5

ДЮСШ-Асканія-Флора (Калинівка) – ДЮСШ-Асканія-Флора-2 (Калинівка) 9-0

ДЮСШ-Асканія-Флора (Калинівка) – ДЮСШ (Бородянка) 2-7

ДЮСШ (Бородянка) – ДЮСШ УО (Фастів) 3-2

ДЮСШ (Бородянка) – ДЮСШ-Асканія-Флора-2 (Калинівка) 9-0

ДЮСШ-Асканія-Флора-2 (Калинівка) – ДЮСШ УО (Фастів) 0-13

Команди І В Н П М О
1. ДЮСШ (Бородянка) 3 3 0 0 19-4 9
2. ДЮСШ УО (Фастів) 3 2 0 1 20-3 6
3. ДЮСШ-Асканія-Флора (Калинівка) 3 1 0 2 11-12 3
4. ДЮСШ-Асканія-Флора-2 (Калинівка) 3 0 0 3 0-31 0

Півфінальний етап відбудеться 13 березня 2021 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.