01.06.2024

Заявка «Штурма»

Сьогодні відбулися й три матчі, що мали вирішальну  вагу на розподіл місць на двох турнірних полюсах.

Спочатку з’ясували стосунки аутсайдери. «Зоря Миронівщини», перегравши тарасівських юніорів до перерви з яскравим голом юного Сташевського в активі, більшу частину другого тайму провели в чисельній меншості, стояли на програш, але таки врятувалися завдяки віртуозно виконаному Плясецьким штрафному. ЮКСА-2 зосталась останньою, принаймні за три матчі до фінішу.

Миром розійшлися фаворити і в Ставках. Обидва голи в особливо гострому протистоянні принципових опонентів стали реальністю ще на початку. Вдовика забив ударом головою в ефектному стрибку «рибкою» — пас із штрафного видав Марійко. Максимець обернув на гол у відповідь багатоходівку, започатковану з лівого флангу мобільним Чоботарем, ефектно продовжену Сікорським і Петром Савчуком — влучення також з низки видовищних. «Полісся» було ближчим до виграшу, бо домінувало після перепочинку. Хоча й «Денгофф» окремими контрвипадами міг витиснути бажаний результат. Але ні, не змогли й не зуміли ні ті, ні інші.

А «Штурм» — зумів! Він обіграв амбіційне «Лісне» на класі. Вирішальний м’яч, який з часом може стати й особливим у чемпіонатному циклі, забив екс-професіонал Дитятьєв ще до перерви. Хруль подав кутовий, і недавній гравець УПЛ і польської Екстракляси з другої спроби проштовхнув шкіряного до сітки. Честолюбний новачок старався, перегрупувався тактично, мав натяки на можливий успіх, але не більше. Ні класу, ні сил, аби взяти гору над іменитим опонентом значно вищого рівня, не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *