26.06.2024

Зоряна мить Олега Чоботара

26-річний універсал став яскравим богатирем обласного кубкового фіналу.

Олег Чоботар забив у ворота «Сокола» переможний м’яч — і саме завдяки його влученню «Полісся» заволоділо Кубком Київщини. Саме лівого хавбека поліщуків проголосили найкращим гравцем особливо престижного турніру, що освячений безсмертним іменем легендарного футболіста й воїна Сергія Рожка.

Олег Чоботар увійшов у світ народної гри в українській столиці — тамтешній клуб «Відрадний» став першим для нього в офіційних змаганнях. Як аматор — дебютував у кіровоградській «Новій Поліції», як професіонал — у «Чайці» з Петропавлівської Борщагівки. Має неабиякі здобутки в студентському футболі.

Особлива сторінка турнірної біографії Чоботара — Київщина. Дебютував у вищоліговій «Зорі» з Владиславки, чемпіоном області став з «Нивою» (Бузова), а в «Поліссі» зі Ставків збагатився ще на дві медалі — бронзову та срібну. Загалом — п’ять влучень у 57 вищолігових зустрічах. А тепер у скарбниці популярного футболіста з’явився ще й Кубок Київщини. До повної нагородної картини залишився хіба що суперкубковий шлях…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *