04.07.2024

Денис Шурман і його команда

Служителі футбольної Феміди на чолі з очільником арбітражного комітету.

Аж четверо арбітрів, либонь вперше в історії, очолили список найзадіяніших у Вищій обласній лізі – мова про Євгена Горбенка, Владислава Грицая, Максима Скрипника та Олександра Титова. Кожний з них провів по десять  календарних зустрічей.

Загалом 36 арбітрів  різної кваліфікації та з різним досвідом отримали право на проведення чемпіонатних зустрічей, серед них були й троє арбітрів ФІФА – Микола Балакін, Крістіна Козорог і Денис Шурман. По дев’ять матчів відпрацювали Олександр Лукаш і Ростислав Підпалий, по вісім – Сергій Задиран і Дмитро Кутаков.

Четверо фахівців арбітражу взяли участь у дванадцяти вищолігових поєдинках як асистенти арбітра – також своєрідний літописний рекорд. Абсолютні лідери сезону – Олександр Дашко, Владислав Мошковський, Дмитро Оганесян і Хирило Хіміченко.

63 асистенти арбітра  були задіяні на регулярному марші, серед них і Світлана Грушко, що має в активі міжнародну категорію. Одинадцять матчів провів Віталій Васильєв. По десять чемпіонатних зустрічей відпрацювали Віктор Аврамчук, Микита Андреєв, Дмитро Докучай, Андрій Ковтун, Ігор Рибченко.

Олександр Зубавленко став найкращим у номінації спостерігачів арбітражу – делегатів КОАФ. Актив заслуженого ветерана Київщини футбольної становить  чотирнадцять  матчів на чемпіонатному марші.

По 13 вищолігових зустрічей відпрацювали Володимир Кіряхно та Вадим Шельменко, по 11 виходів мають в активі Іван Карпина, Леонід Куб’як і Володимир Маслов, 10 – Валентин Чепіль.

Титульні матчі  сезону 2023/2024 років провели  Сергій Задиран  (Кубок області та Меморіал Макарова), Олександра Титов (Суперкубок області) та Владислав Грицай (Меморіал Щанова).

Лауреати  в окремих арбітражних номінаціях за підсумками турнірного року (версія Комітету арбітрів КОАФ):

арбітри – Сергій Задиран, Владислав Грицай, Олександр Лукаш, Максим Скрипник, Олександр Титов;

асистенти арбітра – Олександр Дашко, Михайло Закусило, Владислав Мошковський, Дмитро Оганесян, Кирило Хіміченко;

спостерігачі арбітражу – Олександр Зубавленко, Володимир Кіряхно, Володимир Маслов, Валентин Чепіль, Вадим Шельменко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *