04.12.2020

«Джуніорс» отримав нагороди

Сьогодні відбулося вшанування віце-чемпіона Київщини 2020 року.

«Джуніорс» із Шпитьків провів уже п’ять вищолігових сезонів у столичному регіоні і тільки одного разу не зійшов на подіум. Цьогорічний сезон аматорська команда Сергія Шута і Дмитра Димнича увінчала вже третім комплектом срібних відзнак. Особливо вдало сільський колектив провів осінню частину вищолігового турнірного циклу, не програвши за цей період жодного разу і здобувши в підсумку найкращий результат у матчах на виїзді.

Сьогодні Виконавчий директор КОАФ Євген Євсеєв у супроводі куратора дитячо-юнацького футболу Андрія Звєрєва та Технічного директора Валерія Валерка вручив особливо популярній на Київщині команді кубок, диплом і срібні медалі. Спеціальні та іменні відзнаки обласної асоціації дісталися Сергію Шуту та Дмитру Димничу, спортивному директору Ігорю Наконечному, тренеру Максиму Трусевичу, зірковим футболістам Олексію Ремезовському та Сергію Шевчуку.

— Настав час обміняти «срібло» на повноцінне «золото» — тріумфальним має стати для шпитьківської команди уже наступний турнірний рік, — таким лейтмотивом були наповнені численні побажання чинним віце-чемпіонам області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *