29.09.2025

КОАФ вітає Андрія Шевченка

Київська обласна асоціація футболу щиро вітає президента Української асоціації футболу Андрія Миколайовича Шевченка з Днем народження!

Ваша історія у футболі – це шлях справжнього чемпіона. Ви прославили український спорт на світовій арені як володар «Золотого м’яча», легенда київського «Динамо» та італійського «Мілану», рекордсмен і найкращий бомбардир в історії збірної України.

Тренерська сторінка Вашої кар’єри стала прикладом натхненної праці та принесла вболівальникам неймовірні емоції – зокрема вихід національної команди до чвертьфіналу Євро-2020, що увійшло в історію нашого футболу.

Сьогодні Ви стоїте на чолі Української асоціації футболу, продовжуючи розвивати нашу гру, зміцнювати її позиції на міжнародному рівні та відкривати нові перспективи для майбутніх поколінь.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та натхнення. Нехай кожен новий день дарує радість і впевненість, а український футбол під Вашим керівництвом досягає нових вершин!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *