01.12.2023

Київщина готує новий зимовий сезон

Організатор традиційних підготовчих турнірів — Київське об’єднання асоціацій футболу — повідомив строки двадцять дев’ятого змагального циклу.

Популярний і представницький традиційний турнір, присвячений пам’яті легендарного воротаря київського «Динамо», заслуженого майстра спорту та заслуженого тренера України Олега Макарова, наступного року пройде вже 29-й раз! Очікуємо, що в авторитетних і популярних змаганнях, які служать своєрідним підготовчим полігоном для команд різного статусу – аматорських і професійних у тому числі, візьмуть участь і провідні вітчизняні колективи. Запрошуємо скористатися чудовою нагодою провести навчально-тренувальний збір безпосередньо на турнірному марші й представницькі клубні команди юніорів і старших юнаків, які готуються до національних змагань офіційного рангу.

Меморіал Олега Макарова 2024 року пройде на полях із штучним покриттям міста Києва та Київської області з 27 січня по 7 лютого включно. Спочатку команди змагатимуться в групах (по 5-6 у кожній) за коловою системою, а потім проведуть стикові матчі з вибуванням – чвертьфінал, півфінал і фінал.

Орієнтовний план-календар турніру передбачає такі ігрові дні – 27, 28, 30, 31, січня, 2,3,5 та 7 лютого.

Запрошуємо Вашу команду до участі в XXIX Меморіалі Олега Макарова. Підтвердити свою готовність до виступу можна за електронною адресою kyivska.off@gmail.com  або за телефоном (067) 373-21-08.

Процес формування змагальних груп має бути завершений до кінця року, тому просимо Вас надати інформацію завчасно.

Нарада представників команд-учасниць відбудеться в офісі КОАФ за адресою: м.Київ, вул.Симона Петлюри, 16/108  у середу, 24 січня 2024 року, початок о 12:00. Заявковий внесок – 30 000 гривень – передбачає оренду футбольних арен, оплату роботи арбітрів і спостерігачів арбітражу, медиків, а також затрати на висвітлення турнірних подій в ЗМІ.

Одночасно повідомляємо про те, що Меморіал Олександра Щанова відбудеться з 17 по 28 лютого 2024 року (заявковий внесок – 20 000 гривень), а Меморіал Миколи Кирсановаз 2 по 23 березня 2024 року (заявковий внесок –  15 000 гривень).

Матчі традиційного березневого турніру – Меморіалу Миколи Кирсанова – проходитимуть виключно по суботах і неділях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *