12.04.2023

Найтитулованіша родина Київщини футбольної

Унікальний творчий дует батька та сина Михайлюків.

Фастів є правдивим осердям обласного футболу. А найавторитетніші футбольні люди славного міста — Михайлюки.

Анатолій Іванович, очільник родини, завоював чимало нагород у складі популярних місцевих команд «Авангард», «Локомотив» і «Рефрижератор». Як футболіст, капітан і тренер. Саме він, футбольний діяч краю №1, за висловом авторів ексклюзивного видання «Чемпіони Київщини футбольної», був ініціатором створення легендарного фастівського клубу «Рефрижератор». Анатолій Іванович Михайлюк аж десять разів, що є літописним рекордом, виводив рефів на чемпіонську вершину в столичному регіоні.

Едуард Анатолійович, син, увійшов до чемпіонського реєстру Київщини як абсолютний рекордсмен. Він завоював аж сім золотих медалей: дві — за союзних часів і п’ять — у новітній період. А ще — тричі підкорив чемпіонську вершину як наставник «Рефрижератора». Футболіст з досвідом виступів у «Кривбасі» та Вищій національній лізі Білорусі, організатор і тренер найіменитішого фастівського клубу, колишній арбітр Першої національної ліги.

Перша половина кожного року особлива для родини. Анатолію Михайлюку виповнилося 82 роки, він знає все, що відбувається в українському футболі, друзі навідуються до нього на спомини та за порадою. Едуардові Михайлюку на днях виповнилося 55 років. Однак історичний рекордсмен у чудовій формі й досі працює на матчах регіонального рівня. Київщина футботльна щиро бажає винятковій шанованій родині й надалі бути в епіцентрі подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *