15.10.2022

Нова футбольна арена на Київщині

«Лівий Берег», очолюваний відомим українським меценатом Миколою Лавренком, презентував уже другий клубний стадіон — і він воістину міжнародного рівня.

Сучасна арена з повним комплексом спортивних і господарських об’єктів спроможна прийняти на закритих од негоди модерних трибунах чотири тисячі сімсот уболівальників. Вона розташована в урочищі Млинове на території Гнідинської об’єднаної територіальної громади поблизу Борисполя. Сьогодні на велелюдній яскравій презентації були присутні керівники вітчизняного футболу та наші герої-захисники. Микола Лавренко від імені ФК «Лівий Берег» передав Збройним Силам України необхідне спорядження, а юні вихованці популярного клубу розіграли на новій арені найперші призи. Учасників урочистостей сердечно привітав очільник Київського об’єднання асоціацій футболу, член Виконкому УАФ Андрій Засуха.

Нагадаємо, що це вже другий клубний стадіон «Лівого Берега». На першому, відкритому минулого року, зараз виступає, зокрема, наш «Штурм» з Іванкова. Нова арена, як стверджують фахівці, спроможна приймати змагання будь-якого рангу — офіційні міжнародні також.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *