20.10.2021

Полудень віку Ігоря Гопкала

Сьогодні п’ятдесятий День народження святкує відомий футболіст і футбольний діяч Київщини.

Ігор Гопкало з Коржів залишив яскравий слід у нашому футболі як виконавець, що вирізнявся з-поміж інших тонким розумінням гри та неабиякою технікою володіння м’ячем. Він став першим із родини Гопкалів, хто привернув увагу вітчизняних фахівців, а пізніше його приклад унаслідував молодший брат Володимир — бронзовий призер європейського чемпіонату серед кадетів у славнозвісній команді незабутнього Володимира Киянченка. Гопкало-старший став обласним віце-чемпіоном у складі баришівських аматорів, з якими потому зібрав ще й щедрий нагородний урожай в офіційних змаганнях футбольних козаків.

Однак особлива сторінка в особистому життєписі Ігоря Гопкала присвячена його плідній організаторській діяльності в народній грі. Він як заступник голови Баришівської районної федерації футболу зробив яскравий та значущий внесок у розвій футболу на малій батьківщині, а як активний та небайдужий підприємець-меценат насправді дійово сприяв інфрастуктурному поліпшенню в Баришівці та Коржах, підтримці ветеранів і залученню до великої гри як здорового способу життя місцевої юні.

Сердечно вітаючи та здоровлячи обов’язкового, приязного та справедливого ювіляра, Київщина футбольна щиро бажає Ігореві Михайловичу Гопкалу всіляких гараздів. З роси та води Вам, Друже!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *