23.12.2020

Полудень віку Володимира Маслова

Сьогодні п’ятдесятий День народження святкує куратор обласних дитячо-юнацьких змагань, авторитетний футбольний фахівець з Білої Церкви.

Володимир Маслов — один з найяскравіших діячів Київщини футбольної. Свого часу він виступав у Першій національній лізі як напівоборонець. Як тренер — вивів на подіум обласної першості білоцерківський «Комунальник». Як арбітр — проводив матчі національного рангу на футбольних полях і на футзальних майданчиках, інспектує всеукраїнські турнірні поєдинки в залах і досі.

Однак основні фахові та життєві досягнення ювіляра безпосередньо пов’язані насамперед з підготовкою та становленням юної футбольної зміни. Маслов уже півтора десятка років є провідним фахівцем, організатором і натхненником дитячо-юнацького футболу на Київщині, його «Відкриті уроки футболу» зажили правдивої слави та популярності, він зробив і справді вагомий внесок уже й на міжнародній арені як один з функціонерів програми УЄФА ГРОУ.

Вітаючи та здоровлячи цього справжнього лідера дитячо-юнацького футболу і просто чудову та неповторну особистість з ювілеєм, Київщина футбольна щиро бажає йому всіляких життєвих гараздів. З роси та води Тобі, Друже!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *