24.04.2023

Регламент Відкритого Кубка Київщини

Правила та норми другого за рангом обласного турніру аматорів.

Мета та завдання

Змагання проводяться з метою:

– пропаганди і подальшого розвитку футболу в Київській області;

– підвищення якості навчально-тренувальної та виховної роботи у клубах;

– виявлення перспективних футболістів для збірних Київської області;

– визначення переможця розіграшу Кубка Київської області.

Учасники і умови проведення змагань

У змаганнях на Відкритий Кубок Київської області сезону 2022/2023 років беруть участь лігові клуби – учасники Відкритого Чемпіонату – обов’язково, та інші аматорські колективи, що висловили бажання та спроможні виконати вимоги регламенту.

Кубковий турнір передбачає  чотири змагальні етапи: ⅛, ¼, ½  фіналу та фінальний матч.

Усі кубкові раунди складаються з одного поєдинку. Якщо основний час закінчиться внічию, то переможець буде визначений  в серії  післяматчевих пенальті (без додаткового часу).

До чвертьфіналу команди, що вищі за ситуативним рейтингом, грають у гостях, якщо попередньо вони або їхні суперники не висловили додаткових побажань. Починаючи з чвертьфінальної стадії, попереднє коригування процесу жеребкування відсутнє.

Місце та час проведення фінального матчу визначаються Комітетом  проведення змагань КОАФ.

Жовті та червоні картки, отримані футболістами в матчах Чемпіонату Київської області, не зараховуються в кубкових матчах і  відповідно – у календарних турнірах.

Футболіст, який отримав два попередження в кубковому турнірі, автоматично пропускає наступний кубковий матч.

Жовті картки, отримані футболістом перед кубковим фіналом, анулюються. Вилучення з поля за два попередження в одному матчі або за позбавлення суперника очевидної можливості забити м’яч не впливають на виступ гравця у фінальному матчі. Але якщо гравець був прямо вилучений з поля в попередніх зустрічах і ще не відбув ігрової дискваліфікації на кубковому рівні, то до участі на фінальній стадії він не допускається.

Усі ситуації, не зазначені в цьому регламенті, трактуються за Регламентом Відкритого  Чемпіонату Київської області сезону 2022/2023 років.

Заявка

Залежно  від кількості заявок Виконком КОАФ визначає умови проведення попередніх етапів. Дозаявка гравців можлива лише в реєстраційний період – тобто до 30 квітня 2023 року.

Нагородження

Команда, що перемогла у фінальному матчі, нагороджується Кубком Київської області та дипломом, футболісти і тренери – золотими медалями і дипломами КОАФ, команда – фіналіст розіграшу Відкритого Кубка Київської області нагороджується кубком,  дипломом КОАФ і срібними медалями (медалі для 35 осіб).

Арбітри, делегат і спостерігач арбітражу, що проводили фінальний матч Відкритого Кубка Київської області, нагороджуються спеціальними відзнаками.

Фінансові умови

Витрати на проведення змагань ( оплата арбітражу та інспектування зокрема)  – за рахунок клубу – господаря поля.

Оплата арбітражу домашнього матчу: 4300 грн для бригади, що проводить матч, у якому статус господаря має вищоліговий колектив, і 3000 грн – для нелігової команди.

Заявковий внесок – 3000 грн. для вищолігової команди; для команд нижчого рангу – 2000 грн.

Комітет проведення змагань КОАФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *