14.11.2023

Сергієнко поза грою

Універсала «Полісся» дискваліфіковано.

Сергій Сергієнко покараний Контрольно-дисциплінарним комітетом Української асоціації футболу за неспортивну поведінку на «Денихівка Арені». Мова про матч аматорського Кубка країни. Строк дискваліфікації значний — шість офіційних зустрічей і стосується всіх змагань у нашій державі, починаючи від турнірів у громадах і закінчуючи всеукраїнськими.

Минулої суботи 29-річний футболіст вимушено пропустив обласний чемпіонатний поєдинок проти «Сокола». Не зіграє Сергієнко і три наступні матчі з «Лісним» — календарний та обидва кубкові. Решта дискваліфікаційного терміну буде відкладено до весни 2024 року.

1 Коментар

  1. Дуже цікаво, яку оцінку отримав арбітр Поліщук з Кривого Рогу? Мова за пенальті в ворота Полісся (чиста симуляція гравця Денгофа). Не призначений пенальті в ворота Денгофа (захисник рукою вибив м’яч який летів у ворота, натомість арбітр угледів напад на воротаря, якого зніс захисник Денгофа, але аж ніяк не нападник Полісся). І нарешті друга жовта картка Д. Тимку в епізоді коли захисник Денгофа відверто руками повалив на газон нападника Полісся. Відносно покарання – питань немає, Сергієнко заслужив покарання, така поведінка не личить гравцю Полісся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *