05.12.2020

Традиційний футбольний від «Інваспорту»

Спортсмени-студенти з обмеженими можливостями взяли участь в офіційному турнірі, що пройшов на майданчиках укорочених розмірів і був приурочений до Дня осіб з інвалідністю.

Триденне ігрове дійство мало статус Відкритого чемпіонату Київської області серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами слуху і зібрало чотири представницькі команди. Офіційний статус примножив ентузіазм і додав інтриги, але виграш за будь-яку ціну не був самоціллю — як і завжди в таких змаганнях. Натомість урочиста церемонія нагородження, за безпосередньої участі керівників Української асоціації футболу Вадима Костюченка, Олега Протасова і Анатолія Дем’яненка, виокремлювалася з-поміж подібних заходів особливою теплотою, людяністю та щирістю.

Учасників обласного чемпіонату сердечно привітав і Виконавчий директор КОАФ Євген Євсеєв. Окрім офіційних нагород, придбаних асоціацією, він передав командам і спортсменам «Інваспорту Київщини» ще й особливо щедрий подарунок — двадцять ігрових м’ячів, сорок манішок і десять пар ігрового взуття.

— Київська обласна асоціація футболу та її Голова Андрій Засуха приділяють і завжди приділятимуть інваспортівцям особливу увагу, — наголосив Євген Євсеєв. — Ми зобов’язані зробити все можливе, аби ці залюблені в спорт люди не відчували себе чужими на святі народної гри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *