27.03.2024

Україна виступить на Євро-2024

Наша національна команда, обігравши почергово боснійську та ісландську збірні, завоювала путівку на континентальні фінали.

Показово, що в обох матчах стикового раунду синьо-жовті на гол опонента відповіли двома. Саме на цьому наголосив у привітанні Президент України Володимир Зеленський.

— Дякую, хлопці! Дякую, збірна! За надважливі емоції для всієї країни. За надважливу перемогу і вихід на Євро. За те, що вкотре довели: коли українцям важко, але вони не здаються і продовжують боротьбу, тоді українці неодмінно перемагають. В часи, коли нас щодня хочуть знищити, ми щодня доводимо: українці є і будуть! Україна є і буде! Дякуємо за перемогу! Слава Україні!, — наголосив очільник Держави.

Українські футболісти здобули вольову перемогу над Ісландією в польському Вроцлаві завдяки голам Віктора Циганкова та Михайла Мудрика і двом асистам Георгія Судакова.

Євро-2024 пройде в Німеччині з 14 червня по 14 липня. Безпосередніми конкурентами українців у групі «Е» будуть Бельгія, Румунія та Словаччина. Тренер української національної команди Сергій Ребров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *