31.12.2020

Веселих Новорічних свят!

Київська обласна асоціація футболу та редакція сайту koaf.com.ua сердечно вітають залюблених у народну гру земляків з 2021 роком.

Рік, що минає, залишиться в історії як один з найважчих і найскладніших, але водночас і як один з найуспішніших. Яскравий флагман Київщини футбольної, «Колос» із Ковалівки, увінчав історичну прем’єру в Українській прем’єр-лізі насправді високою шостою підсумковою позицією і восени гідно дебютував у континентальному клубному турнірі. «Діназ» із Вишгорода і «Чайка» з Петропавлівської Борщагівки закріпилися в Другій національній лізі та почали штурм турнірних вершин у змаганнях професіоналів. А чемпіонат області, попри значні труднощі, спричинені пандемією, вперше в історії пройшов без жодної турнірної неявки в обох лігах. Сподіваємося, що й 2021 рік стане для Київщини футбольної сезоном нового поступу вперед і нових організаційних, ігрових, фахових звершень.

Щиро бажаємо Україні в цілому та Київщині зокрема миру, єдності та процвітання, кожному землякові — особистого щастя, здоров’я, достатку та наснаги.

Веселих Новорічних і Різдвяних свят!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *