25.01.2022

Голепад замість снігопаду

Сьогодні на Меморіалі Макарова було забито пересічно майже по шість м’ячів за матч.

«Чайка» та «Полісся» розіграли головне протистояння в ранковій частині календарних змагань. Головне за статусом, воно підтвердило й передігрові припущення фахівців безпосереднім перебігом подій. Професійний колектив, підготовлений Денисом Хомутовим, ефективніше розіграв дебют, справляв яскраве враження ледь не впродовж ігрової години і цілком закономірно повів у рахунку на початку другого тайму. Голом відзначився потенційний новачок Сміт. Він же невдовзі вибіг — удвох з Лигою, який поступово відновлює кондиції після травми, — на ворота суперника, однак партнер поспішив із завершальним ударом.

А надалі територією, як і готовністю наполегливо штурмувати чужі бастіони, заволоділи аматори зі Ставків. Ігрові заміни, що їх, судячи з усього, планово здійснив новий тренер «Полісся» Сергій Ковалець, змінили перебіг подій на полі докорінно. Ближче до фіналу номінальні гості матеріалізували значну перевагу в ефектний гол і взагалі могли схилити чаші терезів на свій бік, але голкіпер «Чайки» парирував одинадцятиметровий від Левенця. Двалі, Костенко, Левенець і Стецюк примножили зусилля «Полісся», натомість професійна команда з Петропавлівської Борщагівки, не маючи сьогодні варіантів для раціональної ротації, навпаки — стомилася і її груповий маневр уже не відзначався різноманітністю в атаці та наступальною агресивністю так, як це було в першій половині насправді змістовного протистояння.

Друга половина ігрового дня відзначилася неабияким голепадом, який замінив сьогодні на Київщині снігопад. «Нива» забила дев’ять м’ячів юніорам, «Олімпія» — аж чотирнадцять аматорам, а «Дружба» дотисла «Софію» після відносно рівного першого тайму сумарними п’ятьма влученнями. Титулована команда з Полтавщини при цьому спромоглася на два хет-трики в одному матчі — Анвулі та Співак. І все-таки основний післяобідній матч — очікувана з особливим інтересом міжусобиця двох професійних команд з Києва — обійшовся без стрілецьких влучень. І саме сьогодні, на тлі рекордно підвищеної результативності, двоє стражів воріт — Злотар із «Чайки» та Копаліані зі «Софії» — виграли дуель у пенальтистів. А ще саме сьогодні зафіксовано найпершу нульову нічию на Меморіалі Макарова з 27-м порядковим номером.

Меморіал Олега Макарова-2022. Третій тур

ДатаМатчЧас / результатиСтадіон
Локомотив (Київ) — Колос-U19
С.Борщагівка НТБ ФК Колос
Ніка-U19 (Київ) — Нива (Бузова)
Бузова Арена
СК Чайка — Полісся
С.Борщагівка СКК Софіївський
АФ СК Київ — Рубікон (Київ)
С.Борщагівка НТБ ФК Колос
Олімпік — Олімпія
Бузова Арена
Дружба — Софія
С.Борщагівка СКК Софіївський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *