15.11.2022

Меморіал Олега Макарова-2023

Організатори планують сформувати турнірні групи до кінця нинішнього року.

Двадцять восьмий сезон особливо популярного міжнародного турніру «Меморіал Олега Макарова» почнеться 21 січня наступного року – його переможець визначиться уже першого лютневого дня.

Олег Олександрович Макаров, легендарний Воротар Республіки, багаторічний Перший номер чемпіонської дружини  «Динамо» (Київ), зробив ще й вагомий внесок у виховання футбольної зміни та організацію змагань аматорів. Починаючи з 1996 року, Київщина футбольна вшановує пам’ять Заслуженого майстра спорту та Заслуженого тренера України традиційним турніром, який є найдавнішим і найпопулярнішим з-поміж регулярних підготовчих циклів.

Календарні та стикові матчі Меморіалу Макарова-2023 пройдуть за зимових умов на полях із штучним покриттям у Києві та пристоличних регіонах, окремі  поєдинки відбудуться під манежним дахом. Організатори просять завчасно забронювати місця серед учасників – бажано до 21 листопада, позаяк це потрібно для формування попередніх груп і складання відповідних угод з адміністраціями спортивних арен.

Нагадуємо, що літописним рекордсменом є київське «Динамо-2», яке вигравало Меморіал Олега Макарова шість разів. Останніми роками на турнірну вершину сходили «Чайка» з Петропавлівської Борщагівки, двічі – «Джуніорс» із Шпитьків, Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, тричі – «Колос» із Ковалівки, донецький «Олімпік».

Контактний телефон куратора змагань : 067-373-21-08 (Валерко В.П.). 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *