24.01.2023

«Полісся» продовжує дивувати

Сьогодні на Меморіалі Макарова відбулися ще чотири матчі.

Другу перемогу поспіль здобули аматори зі Ставків. І в обох випадках — над основними фаворитами турніру, до того ж на цей раз «жертвою» поліщуків стали першолігові професіонали з Вишгорода. Звісно, перебільшувати значення результату не варто — кожний має свої завдання на підготовчий, нехай і вельми престижний турнір. Але й применшувати подію, небуденну для скромного «Полісся», неправильно. Тим паче, що підопічні Ярослава Климчука не «вигризли» — вони насправді виграли матч, поставши організованим колективом, що спроможний і комбінувати на хорошому рівні. Пропустивши зовсім не обов’язковий першотаймовий м’яч — голкіпер Пазенко та захисники діяли навдивовижу незлагоджено, аматори по перерві були вочевидь кращими, створили більше нагод і дві з них обернули на голи. Панфілов забив ударом зблизька після розіграшу кутового. Максимець — далекобійним пострілом з-за межі володінь «Діназа», куди, після маневру Пограничного та Пластуна, відлетів шкіряний. Що стосується вищого за рангом, то вишгородці переглянули групу потенційних новачків, намагалися підтримувати колективну швидкість на високому рівні, однак істотно «підсіли» ближче до фіналу.

«Дружба» вирвала вольову перемогу в юних гармашів, однак зазнала кадрової втрати — вилучений з поля вже в компенсований час Мачуленко не допоможе команді в найближчих матчах. А тим часом Грищенко відзначився голом уже вдруге поспіль, і головним співтворцем його нового влучення став наполегливий та цілеспрямований Сотник.

Найбільшу поки що перемогу на Меморіалі Макарова-2023 здобула «Нива» — там, у Бузовій, арбітр зафіксував і перший самостріл у двадцять восьмому сезоні. А симпатичний ЦСКА, дорогий українцям саме сьогодні з цілком зрозумілих причин, оформив свої перші голи на зимовому дійстві. Та ще й у матчі, що тривав особливо довго — з огляду на повітряну тривогу…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *