27.02.2024

«Полісся» з титулами

«Денгофф» про них — мріє.

Завтра визначиться переможець чотирнадцятого сезону Меморіалу Щанова. На базі ФК «Колос» зійдуться в очному протистоянні цьогорічні фіналісти — «Полісся» зі Ставків і «Денгофф» з Денихівки. Це буде своєрідне повторення й минулорічного фіналу — торік солодкий смак тріумфу відчув аматорський колектив з Житомирщини.

Обидві команди мають чимало нагород. Однак титули переможця традиційних зимових турнірів у столичному регіоні прикрашають історію лише «Полісся» — «Денгофф» про них лише мріє.

Поліщуки виграли підготовчий цикл уже з першої спроби. Мова про Меморіал Кирсанова зразка 2017 року. На вирішальній стадії «Полісся» переграло вишгородський «Діназ». А минулого зимового сезону Ярослав Климчук і його підопічні завоювали ще й основний приз Меморіалу Щанова. До речі, після «бронзового» фінішу на Меморіалі Макарова — розкішний букет традиційних відзнак.

А денихівці, за словами їхнього наставника — Олександра Собковича, ще не навчилися вигравати фінали. 2021 року «Денгофф» поступився «Ниві» з Бузової на вирішальній стадії Меморіалу Кирсанова, а торік — власне «Поліссю».

Чого чекати від завтрашнього фіналу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *