30.01.2021

Стартував Меморіал Олега Макарова

Найперші події на цьогорічному зимовому турнірі під егідою Київської обласної асоціації футболу.

Снігопад прем’єри не зіпсував

Меморіал Олега Макарова є найдавнішим зимовим дійством з-поміж усіх найпопулярніших у футболі України. На засніжених полях грати важко, зате саме за таких умов гартуються характери і пізнаються люди. Саме на цьому наголосили, урочисто відкриваючи двадцять шостий ігровий сезон у Бузовій, Ірпені та на клубній базі «Колоса», керівники КОАФ Андрій Засуха, Григорій Піцик, Євген Євсеєв і Микола Логвин, які побажали учасникам пройти весь турнірний цикл без ушкоджень і травм та успішно підготуватися до змагань офіційного рангу, аби вже влітку пригадати перипетії зимових баталій незлим тихим словом…

Господарі сьогоднішніх арен зробили все можливе та неможливе, аби футбол, а всі знудьгувалися за ним неабияк, князював у рідному краї повсякчас. Так і сталося зрештою: попри негоду, снігопад, вітер і холод, ігрова прем’єра вдалася — і далі неодмінно буде.

Голеадор Денис Васильєв

33-річний хавбек дебютував у «Джуніорсі» зразково-показово: зіграв ефектно та ефективно, вистрілив дуплетом і став автором прем’єрного голу на цьогорічному Меморіалі Макарова. Денис отримав ідеальну передачу Володимира Самбурського з правого флангу і завдав удару з меж карної зони «Софії».

Васильєв є вихованцем уславленої футбольної школи з пристоличного Щасливого. Там, на Бориспільщині, хлопець брав уроки футболу в авторитетного тренера Михайла Галича.  Пізніше він удосконалював уміння в Республіканському вищому училищі фізкультури, виступав у професійних командах — «Оболоні», ЦСКА, «Нафтовику», «Геліосі», «Чорноморці», скуштував легіонерського хліба в Болгарії, Грузії та Узбекистані, аматором пограв у Бахмачі за «Агродім»…

Васильєв міг стати гравцем іменитого клубу зі Шпитьків ще торік, але не зміг відмовитися від нової пропозиції з Узбекистану. На Меморіалі Макарова-2021 недавній професіонал засяяв як справжня зірка.

Хто кого екзаменував

На «Чемпіоні» в Ірпені зійшлися володар аматорського Кубка країни з Полтавщини та честолюбний новачок із столичного Лівого Берега. Зустріч, однак, виграв дебютант. Не скажу, що безапеляційно, але за підсумковими цифрами й справді переконливо. Одні свої шанси змарнували, інші скористалися ними сповна — так у футболі трапляється часто. Виокремлю зовсім інший момент. Авторитет, як з’ясувалося, мав справу з новачком, який аж виблискував Іменами. Заслужений тренер України Анатолій Бузник, облаштовуючи новий колектив, опирається на недавніх професіоналів найвищого гатунку, тому проти «Олімпії» сьогодні зіграли колишні збірники України Рева, Кривошеєнко, Романчук, Іщенко та досвідчені Запорожан, Маринчук, Старгородський… До того ж аматори зі Савинців вийшли на поле взагалі перший раз у новому році. Не виключено, що саме ця подробиця спричинила грубі помилки в обороні — і два перші голи кияни провели з другого поверху, розігруючи стандарти. Екзаменатор поступився у матчі, але не відмовився від бажання знову дістатися фіналу Меморіалу Макарова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *