11.04.2021

Безапеляційно в основних матчах

«Вертикаль» і «Дружба» сьогодні в ударі.

Екс-чемпіон області майже безроздільно володів м’ячем і територією в Обухові, але саме в його ворота залетіло три голи. Господарі переграли титулованих гостей із Бзова передусім тактично. «Авангард» контролював м’яч, а «Вертикаль» тримала захист і гостро контратакувала. Так і було забито два з трьох м’ячів. Цікаво, що відзначитися Сурману допоміг Чайка, який ще торік був у Бзові. А Бойка на вогневий рубіж вивів прудконогий та невтомний універсал Семенов. У перерві між цими голами відзначився ще й Бабаєв. Капітан обухівців виграв повітряний бій під час подачі кутового і головою спрямував шкіряного в сітку. Міжусобиця найуспішніших команд з ігрової прем’єри обернулася розгромом однієї з них, і відтак «Вертикаль» утрималася в тісній групі лідерів з яскравими 6:0 після стартових матчів.

Сусідська міжусобиця в Яготині могла мати й інший перебіг подій, якби Галкін не змарнував особливо зручного моменту ще на розігріві. Яготинець, однак, нагодою не скористався, і надалі на полі повноправно князювали гості з Березані. Спочатку Полуденний заробив і реалізував одинадцятиметровий. Потім уже Мурніков, опинившись під гострим кутом до воріт «Кристала», віртуозно перекинув м’яча в сітку над Галайтатою. А буквально під завісу видовищної зустрічі заслужений ветеран Київщини футбольної Дмитренко в падінні замкнув передачу Іщенка.

І все-таки головна сенсація дня відбулася в Броварах, де місцевий «Альянс» обіграв минулорічного срібного призера з Бородянки завдяки удару хавбека Горбаня метрів з 23-х — шкіряний рикошетом од когось з оборонців опинився за спиною одного з найкращих обласних голкіперів Яценка. Після перерви гості могли забивати принаймні тричі — зокрема Юрченко-старший зі штрафного. Та віртуозну реакцію продемонстрував на останньому рубежі страж воріт «Альянса» Сушко.