27.06.2021

Дебютант не програв у першому колі

Аматори з Гатного прийшли першими на проміжний фініш.

Обидва головні матчі заключного першоколового туру виокремилися рідкісними за красою голами. Спортклубівці з Гатного взяли гору над аматорами з Кодри в особливо важкій боротьбі і не в останню чергу завдяки високій майстерності своїх лідерів. Остролуцький зрівняв рахунок, отримавши феноменальну передачу Бутка за спини захисникам майже на півсотню метрів. А Тарануха, знаходячись у лещатах оборони суперника, одним дотиком приборкав м’яча, адресованого йому партнером з ауту, а другим — розстріляв ціль. І все-таки найефективнішим виявився гол Лазебного. Хавбек гостей зіграв як бразилець: технічно перекинув м’яча над опонентом і, не давши шкіряному опуститися на землю, буквально вгатив його в дальню дев’ятку далекобійним ударом.

«Авангард» обіграв яготинців, до речі — уперше за два роки, також потішивши публіку видовищними голами. Верхов ефектно використав штрафний. А Килипенко, вистріливши дуплетом, обіграв чотирьох опонентів, забиваючи другий м’яч у матчі. Відтак на проміжному фініші головних конкурентів у боротьбі за титул — СК «Гатне» і «Авангард» — розділяють лише три очки. Наблизитися до них зможуть обухівці, якщо переграють бородянців, задіяних завтра в обласному кубковому чвертьфіналі, наступної суботи у відкладеному матчі.

А тим часом основним героєм сьогоднішнього туру став миронівець Кацалап. Він найпершим у сезоні зумів відзначитися п’ятьма голами і повернув собі позицію лідера в гонці снайперів обласного першолігового циклу. Дивовижно для Київщини футбольної, проте започаткувати третій стрілецький десяток Кацалапу вдалося ще в першій половині регулярних календарних змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *