08.06.2024

Двоє на фінішній прямій

На титул претендують лише «Полісся» та «Штурм».

Після передостаннього туру коло безпосередніх учасників чемпіонської гонки звузилося до двох. Іванків і Ставки відірвалися на безпечну відстань од Лісного та Денихівки. Сьогодні, можливо найреальніше за весь змагальний період, на виднокрузі забринів так званий золотий матч. Саме так, не виключено, що «Полісся» та «Штурм» розіграють титул у додатковому протистоянні:)

Сьогодні обидва фаворити грали на виїзді й обидва забили господарям три м’ячі без відповіді. «Сокіл» і «Полісся» здійснили, образно кажучи, репетицію кубкового фіналу. Там, на стадіоні «Шкільний», князював Денис Балацький. Він забив двічі, перший гол — ударом у дотик, після навісу неповторного в останніх зустрічах Олега Чоботара. А лік голам повів Олександр Климчук — дивовижним за красою ударом головою з подачі тезка Савчука.

А тим часом «Штурм» у Миронівці переборов господарів, зливу та газон, що нагадував у другому таймі водний басейн, не в останню чергу, завдяки бенефісу Сергія Шевчука. Два голи й асист — заслужений ветеран, якому невзабарі має виповнитися 39 років, яскравий, динамічний та продуктивний, як у свої юначі роки на бородянському стадіоні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *