28.01.2021

Юнаки на майданчиках укорочених розмірів

Профільний комітет Київської обласної асоціації футболу проводить чемпіонат області з футзалу серд дитячо-юнацьких команд.

Найближчими вихідними почнуться групові перегони в обох найстарших вікових категоріях. Старт у чемпіонаті 16-річних заплановано на суботу, а на два роки молодші долучаться до сезону в неділю.

Заявкова кампанія команд, укомплектованих гравцями 2008-2011 років народження завершиться до 5 лютого, а 2012-2015 років народження — на тиждень пізніше.

  • Чемпіонат Київської області з футзалу серед юнаків сезону 2021 року. 2004-2005 р. н. Розподіл команд на півфінальні групи
  1 група
м.Біла Церква зал ЗОШ № 22, 30 січня, субота, 2021 року, приїзд 09:30. Початок о 10:00
Контактна особа: Кривий Валентин Олегович, 097-172-22-60
1 Зміна (Біла Церква)
2 ДЮСШ Іскра (Тараща)
3 КОДЮСШ Рось  (Біла Церква)
4 ДЮСШ УО (Фастів)
  2 група
м.Обухів, ЗАЛ ДК, 30 січня, субота, 2021 року, приїзд 09:30. Початок о 10:00.
Контактна особа: Сатко Валентин Олексанлрович, 067-747-89-66  
1 Вертикаль (Обухів)
2 Дружба (Березань)
3 Центр Спорту-Фаворит (Бориспіль)
4 ДЮСШ (Яготин)
  3 група
м. Васильків,
зал «Кристал», вул. Небесної Сотні 65-Б, 30 січня, субота, 2021 року, приїзд 13:30. Початок о 14:00
Контактна особа: Турчин Юрій Дмитрович, 063-267-94-97
1 Форвард (Васильків)
2 ФК Гостомель
3 Макарів (Макарів)

У фінальний етап потрапляють кращі команди з груп та краща серед команд, які зайняли друге місце у групах 1 та 2.

Фінальний етап відбудеться 13 лютого 2021 року.

  • Чемпіонат Київської області з футзалу серед юнаків сезону 2021 року. 2006-2007 р. н. Розподіл команд на зональні підгрупи
  1 підгрупа
м. Обухів, ЗАЛ ДК, 31 січня, неділя, 2021 року, приїзд 12:30. Початок о 13:00.
Контактна особа:  Сатко Валентин Олександрович, 067-747-89-66
  5 підгрупа
м. Кагарлик, зал ДЮСШ, 31 січня, неділя, 2021 року,  приїзд 09:30.  Початок о 10:00.
Контактна особа: Свиридченко Роман Михайлович, 097-538-22-25
1 Зміна-2 (Біла Церква) 1 ДЮСШ (Кагарлик)
2 Арсенал-Френдс (Біла Церква) 2 Зміна (Біла Церква)
3 Динамо (Фастів) 3 ДЮСШ-Іскра (Тараща)
  2 підгрупа
м. Обухів, ЗАЛ ДК, 31 січня, неділя, 2021 року, приїзд 09:30. Початок о 10:00.
Контактна особа: Сатко Валентин Олександрович, 067-747-89-66
  6 підгрупа
м. Кагарлик, зал ДЮСШ, 31 січня, неділя, 2021 року,  приїзд 12:00.  Початок о 12:00.
Контактна особа: Свиридченко Роман Михайлович, 097-538-22-25
1 СК Вертикаль (Обухів) 1 ДЮСШ УО (Фастів)
2 КОДЮСШ Рось (Біла Церква) 2 Зміна-3 (Біла Церква)
3 КОДЮСШ Рось-2 (Біла Церква) 3 ДЮСШ (Богуслав)
  3 підгрупа
м. Калинівка, Броварський р-н,
зал ЗОШ, 31 січня, неділя, 2021 року, приїзд 10:00. Початок о 10:30
Контактна особа: Герасименко Андрій Віталійович, 067-246-39-10
  7 підгрупа
м. Бориспіль, зал ДЮСШ, 31 січня, неділя, 2021 року приїзд 14:30. Початок о 15:00
Контактна особа:  Курилко Олександр Олександрович, 093-978-37-11                                                               
1 Асканія-Флора (Калинівка) 1 Центр Спорту-Фаворит (Бориспіль)
2 ДЮСШ (Переяслав) 2 ДЮСШ Junior (Бориспіль)
3 Дружба (Березань) 3 Базбі (Згурівка)
  4 підгрупа
м. Васильків,
зал «Кристал», вул. Небесної Сотні 65-Б, 31 січня, неділя, 2021 року, приїзд 13:30. Початок о 14:00
Контактна особа: Турчин Юрій Дмитрович, 063-267-94-97
   
1 Форвард (Васильків)  
2 ДЮСШ (Бородянка)  
3 ДЮСШ (Буча)  

У наступний етап потрапляють по одній кращій команді з кожної підгрупи, та одна краща з команд, які посядуть другі місця у своїх групах.

Півфінальний етап відбудеться 14 лютого 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.