07.06.2021

Настала черга наймолодших

Найближчої середи відбудуться матчі другого раунду Кубка Київщини.

Комітет дитячо-юнацького футболу КОАФ розподілив на змагальні групи дитячі команди, що сформовані з юних футболістів 2008-2009 та 2010-2011 років народження. 13-річні змагатимуться в шести зонах, які базуватимуться в Білій Церкві, Бородянці, Василькові, Лютежі, Фастові та Яготині. Переможці цих турнірних циклів отримають перепустки до третього раунду.

Того ж дня, 9 червня, на старт вийдуть і на два роки молодші футболісти. Вони змагатимуться в п’яти групах і базуватимуться в тих же населених пунктах, окрім Василькова.

Матчі третього кубкового раунду в обох номінаціях заплановано на суботу, 12 червня.

Кубок Київщини серед юнаків2021
Другий етап, 2008-2009 р.н. Зональний турнір

1 група
Васильків, стадіон «Кристал», вул. Небесної Сотні 65-Б, 09 червня, середа, 2021 року, приїзд 09:30.
Початок о 10:00
Контактна особа: Гусакова Тетяна Станіславівна, 096-607-47-68
4 група
Фастів, стадіон «Машинобудівник», 09 червня, середа, 2021 року, приїзд 09:30.  Початок о 10:00
Контактна особа: Осколок Віталій Дмитрович, 067-502-36-12
1 ДЮСШ (Васильків) 1 ДЮСШ УО (Фастів)
2 Олімпік (Українка) 2 ДЮСШ Оріон (Сквира)
3 Форвард (Васильків) 3 Динамо (Фастів)
2 група
Бородянка, 09 червня, середа, 2021 року, приїзд 09:30. Початок о 10:00
Контактна особа: Шома Олександр Володимирович, 063-979-58-95
5 група
Яготин, стадіон «Центральний», 09 червня, середа, 2021 року, приїзд 09:30.
Початок о 10:00
Контактна особа: Стовбчатий Юрій Леонідович, 097-126-61-06
1 ДЮСШ (Бородянка) 1 ДЮСШ (Яготин)
2 ДЮСШ-Максимум (Києво-Святошинський р-н) 2 ДЮСШ (Переяслав)
3 Діназ-2 (Вишгород) 3 ДЮСШ (Баришівка)
3 група
Біла Церква, стадіон «Зміна», 09 червня, середа, 2021 року, приїзд 09:30.
Початок о 10:00
Контактна особа: Кривошеєв Олексій Анатолійович, 096-353-33-45
6 група
Лютіж, стадіон «Діназ», 09 червня, середа, 2021 року, приїзд 09:30.  Початок о 10:00
Контактна особа: Слободянюк Микола, 066-600-91-39
1 Зміна (Біла Церква) 1 Діназ (Вишгород)
2 Чайка (ПП.Борщагівка) 2 МФК Бровари
3 СК Вертикаль (Обухів) 3 «Центр Спорту-Фаворит» (Бориспіль)

У третій етап потрапляють кращі команди з груп. 

Третій етап Кубку відбудеться 12 червня 2021 року.

Кубок Київщини серед юнаків2021
Другий етап, 2010-2011 р.н. Зональний турнір

1 група
Лютіж, стадіон «Діназ», 09 червня, середа, 2021 року, приїзд 09:30.  Початок о 10:00
Контактна особа: Слободянюк Микола, 066-600-91-39
4 група
Фастів, стадіон «Машинобудівник», 09 червня, середа, 2021 року, приїзд 09:30.
Початок о 10:00
Контактна особа: Осколок Віталій Дмитрович, 067-502-36-12
1 Діназ (Вишгород) 1 ДЮСШ УО (Фастів)
2 «Центр Спорту-Фаворит» (Бориспіль) 2 ДЮСШ Оріон (Сквира)
3 FC UCSA (Тарасівка) 3 ДЮФК Талант (Глеваха)
2 група
Біла Церква, стадіон «Зміна», 09 червня, середа, 2021 року, приїзд 09:30.
Початок о 10:00
Контактна особа: Кривошеєв Олексій Анатолійович, 096-353-33-45
5 група
Яготин, стадіон «Центральний», 09 червня, середа, 2021 року, приїзд 09:30.
Початок о 10:00
Контактна особа: Стовбчатий Юрій Леонідович, 097-126-61-06
1 Зміна-2 (Біла Церква) 1 ДЮСШ (Яготин)
2 Арсенал-Френдс (Біла Церква) 2 Матадор (Переяслав)
3 СК Вертикаль (Обухів) 3 «Центр Спорту-Фаворит-2» (Бориспіль)
3 група
Бородянка, 09 червня, середа, 2021 року, приїзд 09:30.
Початок о 10:00
Контактна особа: Шома Олександр Володимирович, 063-979-58-95
1 ДЮСШ (Бородянка)
2 ДЮСШ-Максимум (Києво-Святошинський р-н)
3 Діназ-2 (Вишгород)
4 ФК Обухів

У третій етап потрапляють кращі команди з груп 1-2,4-5 та 2 кращі команди з групи 3.

Третій етап Кубку відбудеться 12 червня 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.